کارگاه آموزشی صندوق داران جین وست

2 ثانیه خوانده شده
کارگاه آموزشی صندوقداران جین وست

نخستین کارگاه آموزشی واحد صندوق شعب جین وست در ساعت نه و سی دقیقه صبح بیست و یکم اردیبهشت ماه نود و پنج با حضور بیست و شش نفر از همکاران واحد مربوط شروع شد.
پس از ارائه نمودارها از وضعیت های مختلف صندوقدارها در شعب توسط آقای زرگری واحد خدمات مشتریان ، همکاران واحد صندوق به معرفی خود پرداخته و سپس شرکت کنندگان به پنج گروه تقسیم شدند.
به هر کدام از گروه ها پاکت هایی که در آن آدرس مجتمع تجاری با توضیحات مختصری از وضعیت آن مجتمع و برند جین وست-بالنو همراه با تصویر داده شد تا گروه ها کارگاه خود را در مکان مشخص شده ادامه دهند.
مجتمع های تجاری تعیین شده :
مگامال-کورش-میلادنور-گلستان و پالادیوم
یکی از علل انتخاب مکان های ذکر شده حضور برندها از جمله مجموعه برندهای جین وست ، بالنو و ساموئل اند کوین در آن بود.
شرکت کنندگان در کارگاه آموزشی به شعباتی که برایشان مشخص شده بود رفته وپاکت حاوی سوالات را دریافت کردند.در مدت حضور دوستان در فضای اجرایی کارگاه علاوه بر سئوالات و چالش های مطرح شده کتبی که در قالب کارت پستال تحویل گرفتند.مشاهدات آنها از برندها و بوتیک ها و مقایسه با رفتارهای شغلی خودشان از جمله کارهای اجرایی بود که در مدت دو ساعت و نیم باید برای آن پاسخی پیدا می کردند.
ناهار کاری کارگاه فوق در فضای دلنشین بال کافه برگزار گردید. بعد از صرف ناهار گروه ها مشاهدات و پاسخ های خود را در روزنامه دیواری ترسیم و مکتوب کردند. پس از تهیه و تنظیم روزنامه دیواری ها گزارش مانیتورینگ و تاثیر مهم صندوقدار بر مشتری مداری  که شعار اصلی مجموعه برندهای جین وست ، بالنو و ساموئل اند کوین است عنوان شد و در پایان بصورت پرسش و پاسخ دغدغه های حرفه ای و فردی همکاران مطرح و مورد تبادل نظر قرار گرفت.

صندوق داران جین وست

صندوق داران جین وست

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در اخبار بانی مد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه مانند تیلور سوئیفت taylor swift آرایش کنیم؟

تیلور سوئیفت taylor swift تیلور سوئیفت taylor swift یکی از چهره های زیبا و دوست داشتنی دنی…