انتخابات اشتباه اکسسوری که سن شما را بالا می برد

0 ثانیه خوانده شده

همه ما می دانیم که اکسسوری ها می تواند استایل ما را بسیار زیبا یا در صورت انتخاب اشتباه باعت تخریب استایل ما شوند. اکسسوری درست می تواند زنگ و بافت تازه ای به شما بیفزاید. به همین منظور برخی از نظرات کارشناسان در این زمینه را برای شما آورده ایم. همانطور که همیشه می گویند بهترین اقلام آنهایی هستند که زمان محدود نداشته باشند. برخی اکسسوری ها ممکن است زیبا و چشمگیر باشند اما برای شما مناسب نباشند.

گوشواره های سنگین

با افزایش سن ، گوش ها نیز روند پیری را طی می کند و با از دست کلاژن و خاصیت ارتجاعی پوست آویزان و بزرگتر می شوند. استفاده از گوشواره های بزرگ و سنگین می تواند باعث کش آمدن گوش ها شود و شما را پیرتر نشان دهد.

اکسسوری

ست های طلا و جواهر

اگر سن زیر چهل سال دارید از سرویس های ست گوشواره و گردنبند استفاده نکنید. این ما را به یاد دهه های ۸۰ و ۹۰ می اندازد. در عوض ترکیبی از فلزات را استفاده کنید.

اکسسوری

فلزات اشتباه

با توجه به دینا شر استایلیست باید فلز انتخابی را طبق توناژ پوست خود انتخاب کنید. طلا یا نقره ، این انتخاب را هوشمندانه انتخاب کنید. اگر اشتباه انتخاب شود می تواند سن شما را بیشتر نشان دهد.

the-wrong-metals-1477933374

سنجاق سینه

نگران نباشید قرار نیست سنجاق سینه های مادربزرگتان را دور بریزید اما روش استفاده از آن را تغییر دهید. استفاده از سنجاق سینه روی لبه کت بسیار قدیمی شده است اما می تواند ازین سنجاق ها روی ژاکت های خود استفاده کنید.

اکسسوری

مروارید

استفاده از مروارید به عنوان اکسسوری از سالیان دراز رواج داشته است. اما اگر می خواهید که یک انتخاب مدرن از مروارید داشته باشید سعی کنید از گردنبندهایی استفاده کنید که یک فلزی در ترکیب آنها داشته باشد.

اکسسوری

کفش های مادربزرگی

درست است که این کفش ها خیلی راحت هستند اما هیچ جذابیتی به شما اضافه نمی کنند. بسیاری از کفش های مد روز راحت وجود دارند که نیازی نیست استایل خود را قربانی راحتی کنید.

اکسسوری

عینک طبی

برای فریم های عینک های طبی امروزه بسیاری از طرح های مد روز وجود دارند که حتی می تواند استایل شما را زیباتر کنند بنابراین تا حد امکان از مدل های قدیمی دوری کنید تا سن شما زیاد دیده نشود.

اکسسوری

ناخن های خیلی طراحی شده

کاشتن ناخن امروزه خیلی بین افراد رواج پیدا کرده است اما طراحی های زیاد با نگین و پولک و … سن شما را خیلی بالا می برد تا حدامکان از طرح های ساده و فانتزی استفاده کنید.

اکسسوری

 

 • استایل مینیمالیستی

  استایل مینیمالیستی

  مینیمالیسم و استایل مینیماسیتی مینیمالیسم فقط یک انتخاب شیوه زندگی نیست، سبک شخصی است که آ…
 • مانتوهای امروزی

  مانتوهای امروزی!

  مانتوهای امروزی چه ویژگی‌هایی دارند؟ مانتوهای امروزی باید نیازهای بسیاری را برای بانوان، ا…
 • شلوار جاگر

  استایل های شلوار جاگر زنانه

  شلوار جاگر زنانه در طول دهه های اخیر ، روندهای مد به سمت راحتی ، سادگی و پیچیدگی های کمتر …
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در پوشاک و مد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه مانند تیلور سوئیفت taylor swift آرایش کنیم؟

تیلور سوئیفت taylor swift تیلور سوئیفت taylor swift یکی از چهره های زیبا و دوست داشتنی دنی…