عینک های آفتابی پولاریز

2 ثانیه خوانده شده

تا حالا تو شرایطی قرار گرفتید که حس کنید نور آفتاب داره آدم کور میکنه، یا نوری که از قطعات یک شیشه شکسته یا فلز به چشمتان برخورد می کند. این نور بسیار خطرناک است به ویژه زمانی که رانندگی می کنید.

ما در این مقاله سعی داریم مطالبی را درباره عینک های آفتابی پولارایز بیان کنیم که برای شما کاربردی باشد اینکه تفاوتشان با سایر عینک های آفتابی چیست و برای چه موقعیت ها و ورزش هایی مناسب است و …

عینک های آفتابی پولارایز چه هستند؟

به زبان ساده عینک هایی که باعث کاهش خیره کننده می شوند. به زبان دیگر با لایه ی شیمیایی پوشانده شده است که موج نورهای افقی را جذب می کند.

چگونه کار می کنند؟

اشعه های خیره کننده آنهایی هستند که در یک جهت حرکت می کنند و قدرت تخریب بیشتری دارند. در حالت عادی اشعه ی آفتاب در جهات مختلفی نور را می تاباند. gtلنز عینک های پولارایز از پنی وینیل استات ساخته شده است. زمانی که نور از این لنز رد می شود به ویژه آنهایی که در یک جهت حرکت می کنند را تا قسمت زیادی یا به طور کامل از بین می برد.

تفاوتشان با سایر عینک های رنگی چیست ؟

عینک های آفتابی رنگپی تنها نور محیط را کاهش می دهند و قادر به شکستن نورهای خیره کننده و مخرب نیستند. در نهایت برخلاف شیشه های رنگی عینک های آفتابی معمولی پولارایز قادر به محافظت از چشم هاست.

polarized_sunglasses_vs_regular_lenses_photos

تفاوت بین عینک های پولارایز و UV 100% چیست؟

عینک هایی که محافظت کنندگی ۱۰۰ درصد از اشعه ی uv دارند علاوه بر محافظت از چشم ها از پوست اطراف چشم ها نیز محافظت می کنند. امروز ه بسیاری از برندهای خوب عینک آفتابی عینک هایی ارائه کرده اند که عینک های پولارایز محافظت کامل یو وی را به همراه داشته باشند.

برای چه موقعیت هایی مناسب است ؟

این عینک ابتدا توسط ماهی گیران بسیار رایج شد زیرا در برابر آب بودن و تلالو آن به چشم ها اذیت کننده بود. همینطور بین قایقرانان، اسکی بازان و … در واقع ورزش های آبی استفاده می شود. به طور کلی استفاده ازین عینک در ورزش هایی که در فضای باز انجام می گیرد چشم شما را در برابر آسیب ها حفظ می کند.

چگونه تشخیص دهیم؟

تشخیص پولارایز بودن و نبودن یک عینک کار سختی نیست. عینک را برابر یک مکانی که اشعه خیره کننده دارد قرار دهید و نتیجه آن را ببینید مورد دیگر اینکه عینک را برگردانید و از روی لنز آن محیط را نگاه کنید اگر پولارایز باشد باید دید شما با پشت عینک تفاوتی نداشته باشد اگر تصویر شما در آن منعکس شد عینک ساده می باشد.

 • خرید عینک آفتابی

  استایل های جذاب مردانه با عینک آفتابی زرد!

  خرید عینک آفتابی و استفاده از آن یکی از ضروریات روزمره در فعالیت های خارج از منزل است. در …
 • استایل مینیمالیستی

  استایل مینیمالیستی

  مینیمالیسم و استایل مینیماسیتی مینیمالیسم فقط یک انتخاب شیوه زندگی نیست، سبک شخصی است که آ…
 • مانتوهای امروزی

  مانتوهای امروزی!

  مانتوهای امروزی چه ویژگی‌هایی دارند؟ مانتوهای امروزی باید نیازهای بسیاری را برای بانوان، ا…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه مانند تیلور سوئیفت taylor swift آرایش کنیم؟

تیلور سوئیفت taylor swift تیلور سوئیفت taylor swift یکی از چهره های زیبا و دوست داشتنی دنی…