۵ ماده ی غذایی که شکم را صاف میکند

2 ثانیه خوانده شده
صاف کردن شکم

ممکن است شما نیز از آن دسته افرادی باشید که با حرکات سخت شکمی، دراز نشست، پلانک و … به دنبال راهی برای آب کردن چربی های شکمی هستید. بنابراین ما تصمیم گرفته ایم با معرفی ۵ ماده ی غذایی به شما کمک کنیم. عادت های غذایی سالم را اگر به طور پیگیر و مستمر ادامه دهید نتایج شگفت انگیز آن را می توانید مشاهده کنید.

  • آووکادو

آووکادو را superfood نامیده اند یعنی غذای برتر! زیرا دارای چربی های خوب است و چربی های خوب می توان مواد مغذی محلول در چربی مانند ویتامین های آ، دی، کا و ای را جذب کند. یک آووکادو سالک شامل ۶ گرم چربی خوب در هر وعده است یعنی یک سوم آووکادو- چربی های خوب می تواند مواد مغذی محلول در چربی را بدون بالابردن کلسترول جذب کند.

صاف کردن شکم

  • سرکه سیب

سرکه ی سیب دارای خواص شگفت انگیزی است که می تواند به از دست دادن وزن کمک کند. این اسید می تواند اشتها را کنترل کند و سوخت و ساز بدن را افزایش دهد هم چنین احتباس آب را کاهش می دهد. دانشمندان معتقدند که سرکه سیب با هضم نشاسته در بدن تداخل ایجاد می کند یعنی کالری کمتری وارد جریان خون می شود.

صاف کردن شکم

  • بادام

مانند آووکادو، بادام چربی های خوب برای جذب مواد مغذی دارد. هم چنین خطرات ناشی از حملات قلبی، کلسترول بالا و … را کاهش می دهند و به تغذیه ی سیستم عصبی، ساخت استخوان و دندان های قوی کمک می کند.

صاف کردن شکم

  • بلوبری

انواع توت ها برای شما خوب هستند اما بلوبری بهترین آنهاست. آنها بر روشی که بدن شکر را جذب و هضم می کند تاثیر می گذارند و به روند سوخت و ساز بدن سرعت می بخشند و باعث می شوند کالری بیشتری بسوزانید. بلوبری را با ماست یونانی امتحان کنید!!

  • ماست

به ویژه ماست های پروبیوتیک باکتری های خوب را وارد روده می کنند که با تعادل طبیعی ارگانیسم ها در ارتباط است و روی هضم و عملکرد سیستم ایمنی بدن تاثیر می گذارد. بسیاری از مردم طبق عادت روزانه ماست مصرف می کنند که آگاهانه یا غیرآگاهانه به سلامت خود کمک می کنند. می توانید ماست را با میوه و غلات مصرف کنید که در مبارزه با چربی های شکمی نیز موثر است.

صاف کردن شکم

۷ عادت خانم های خوش اندام

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در زیبایی و سلامت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه مانند تیلور سوئیفت taylor swift آرایش کنیم؟

تیلور سوئیفت taylor swift تیلور سوئیفت taylor swift یکی از چهره های زیبا و دوست داشتنی دنی…