معیار زیبایی زنان در دنیا

3 ثانیه خوانده شده
زنان زیبا دنیا

شاید برای شما جالب باشد که بدانید در هر نقطه ی دنیا زیبایی مفهوم متفاوتی دارد. ممکن است در یک کشور شما بسیار زیبا باشید و در جای دیگر نه! اگر به دور دنیا سفر کنید و معیارهای زیبایی زنان را ببینید بسیار تعجب خواهید کرد.

گردن دراز در میانمار

در میانمار و تایلند زنانی را می بینید که حلقه های برنجی سنگین و بلندی را دور گردن خود بسته اند. آنها عقیده ای دارند که گردن های طولانی و زرافه ای بسیار جذاب و نشانه ای از زیبایی و ثروت است.

هر چند ممکن است در برخی مناطق این کار را شکنجه بدانند اما در واقع یک اسطوره و افسانه برای آنهاست. آنها طوری این حلقه ها را طراحی می کنند که از استخوان ترقوه به بالا گردن آنها محسوب شود.

زنان زیبا دنیا

لبه های گوش آویزان و سر تراشیده در کنیا و دیگر بخش های آفریقا

قبیله Masai در آفریقا اینگونه شناخته شده اند که با آویزان کردن جواهرات سنگین به گوششان می خواهند لبه های گوششان آویزان شود. آنها به این کار افتخار می کنند. هم چنین زنان سر خود را می تراشند و این کار را در جهت زیبایی خود انجام می دهند!!

زنان زیبا دنیا

لب های بشقابی در بخش هایی از آفریقا و آمریکای جنوبی

در این بخش ها این لب ها نشانه زنان بالغ می دانند. با تلاش بسیار لب پایینی خود را به این شکل در می آورند و هر چه این بشقاب بزرگتر باشد نشانه بلوغ و زیبایی بیشتر آنهاست.

زنان زیبا دنیا

تتوی روی چانه زنان Maori در نیوزلند

آنها به طور سنتی روی چانه خود تتو می کنند و هر کدام طبق قبیله خود طرح خاصی را روی چانه خود می کشند. آنها این کار را برای زیبایی انجام میدهند.

زنان زیبا دنیا

در بسیاری از کشورهای آسیایی زنان از آفتاب اجتناب می کنند.

برنزه نبودن و پوست آفتاب نخورده یکی از معیارهای زیبایی آنهاست از جمله کره جنوبی . مثلا ورزش و پیاده روی در آفتاب کار رایجی در آنجا نیست زیرا آنها در روزهای گرم از سر تا پا خود را می پوشانند تا زیر نور آفتاب برنزه نشوند.

زنان زیبا دنیا

در Mauritania کشور آفریقایی زنان خیلی چاق زیبا هستند.

به طور سنتی آنها زنان خیلی چاق را نشانه زنان زیبا و ثروتمند می دانند و دختران جوان آرزو می کنند که چاق شوند.

زنان زیبا دنیا

زیور آلات زیاد و استفاده از حنا در زنان هندی زیبایی محسوب می شود.

زنان هندی از زیور آلات، لوازم آرایش و حنای خیلی زیادی استفاده می کنند. شرکت لوازم آرایشی L’Oreal این امر را بیان می کند که آنها نیز مانند سایر زنان پوست روشن تر را ترجیح می دهند و هزینه های زیادی صرف کرم های روشن کننده می کنند.

زنان زیبا دنیا

زنان ساده و طبیعی در فرانسه زیبا محسوب می شوند.

در فرانسه مردان ، زنانی که صورت ساده و طبیعی داشته باشد را زیبا می دانند بنابراین زنان فرانسوی بیشتر خود را برای اینکه زیبایی طبیعی داشته باشند می کنند رژیم می گیرند و به پوست خود اهمیت می دهند.

زنان زیبا دنیا

خود واقعی بودن در همه ی جای دنیا زیبا محسوب می شود.

در تمام دنیا این باور را دارند که زنانی که مدام روی مدهای مختلف حرکت نمی کنند و خود واقعی شان هستند بسیار زیباتر از دیگران هستند.

زنان زیبا دنیا

(چگونه در عکس ها زیباتر بنظر برسیم)

(چای سبز ما را زیبا می کند)

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه مانند تیلور سوئیفت taylor swift آرایش کنیم؟

تیلور سوئیفت taylor swift تیلور سوئیفت taylor swift یکی از چهره های زیبا و دوست داشتنی دنی…