۸ روند موی مردانه که از روند مد خارج نمی شوند

19 ثانیه خوانده شده
روند موی مردانه

همیشه گفته می شود که کفش اولین چیزی است که نگاه افراد را در برخورد اول به خود جلب می کند، اما مدل مو هم یکی از چیزهایی است که به ویژه در استایل مردان بسیار به چشم می آید. برخی مدل های موی کلاسیک هستند که از سالیان قبل تاکنون همیشه بوده اند و هیچگاه از روند مد خارج نمی شوند.

مدل مو اول، در این سبک جلوی موها بلندتر هستند و به سمت جلوی سر شانه می شوند. این مدل را معمولا آقایان جوانتر بیشتر دنبال می کند. افرادی که موهای پرپشتی دارند این مدل بیشتر برای آنها مناسب است. ضمنا اگر موهای خیلی فر دارید این مدل را انتخاب نکنید.

روند موی مردانه

مدل دوم که  French Crop است برای بیشتر مدل های صورت مناسب است. به نگهداری کمی نیاز دارد و به ویژه برای کسانی که زیاد استخر و باشگاه می روند کارشان را ساده می کند. اگر خواستید به آن رسیدگی کنید کمی اسپری برای بالای سر کفایت می کند.

روند موی مردانه

(چیزهایی که باید درباره سبیل بدانید)

مدل سوم Buzz Cut است. این سبک که بی انتهاست و دلیلی ندارد از روند مد خارج شود. اگر مدل سر عالی دارید این سبک را امتحان کنید. برای صورت های مردانه ای که مربعی و متقارن هستند بسیار زیبا می شود.

روند موی مردانه

مدل چهارم Slick Back است که نخستین جادوی مدرنیته در دهه ۱۹۲۰ است. در آن زمان که مردان از کلاه استفاده می کردند بسیار مفید بود. این مدل سایر ویژگی های صورت را بیشتر نشان می دهد مثلا ریش و سبیل.

روند موی مردانه

مدل پنجم Side Parting است. به ویژه از دهه ۱۹۲۰ تا ۱۹۶۰ این سبک جایگزین مدل قبلی بوده است. این مدل بسیار متنوع است و برای انواع شکل صورت مناسب است. به ویژه به تازگی ها نیز دوباره این سبک با قدرت به عرصه بازگشته است.

روند موی مردانه

مدل ششم موهای بلند آشفته است. مدلی که موهای مواج و فر دار به صورت نامنظمی قرار گرفته اند. سخت ترین بخش این مدل آن زمانی است که باید صبر کنید تا موها بلند شوند.

روند موی مردانه

مدل Pompadour که در اندازه های کوتاهی و بلندی متفاوتی هست و در یکی دوسال اخیر رایج ترین مدل مو بوده است.

خرید کیف و کفش مردانه

روند موی مردانه

(مدل مو مردانه باتوجه به فرم صورت)

مدل Quiff یک سبک منظم و مرتب است که مردان می توانند در موقعیت های رسمی چنین موهایی برای خود درست کنند البته اگر با اسپری و ژل مو آن را شکل بدهید. برای همه ی سنین و برای تمام شکل صورت ها مناسب است.

روند موی مردانه

خرید عطر مردانه

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در زیبایی و سلامت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

راهنما خرید از فروشگاه های جین وست

کجا بخریم؟ ( راهنما خرید ) بانی مد بهترین راهنما در این ویدئو به همراه آیدا نادری و همسرش …