نکاتی درباه رژ لب زرشکی

14 ثانیه خوانده شده
kokie-cosmetics-review-800x400

رنگ زرشکی از جمله رنگ های لوکس و شیک است که نمایان کننده ی جشن ها و مهمانی های شیک و منحصر به فرد می باشد. رژ لب زرشکی از جمله رنگ هایی است که ممکن است انتخابی عمومی و همگانی نباشد زیرا بسیاری از افراد می ترسند از آن استفاده کنند مبادا مسن تر به نظر برسند!! اما با توجه به چند نکته ی ریز و مهم می توانید بهترین استفاده را از این رنگ فوق العاده برده و آرایشی چشم نواز داشته باشید.

موقعیت استفاده از رژ لب زرشکی:

رژ لب زرشکی رنگ خود را برای مهمانی های شبانه و عروسی ها بگذارید. استفاده از آن در محیط های کاری و عمومی روزانه ممکن است نشان دهنده ی این باشد که شما درک درستی از مد و فشن ندارید!

پوست های گندمی و رژ تیره:

این یک تصور اشتباه است که رژهای زرشکی فقط به پوست های روشن می آید. پوست های گندمی با رژهای تیره روشن تر شده و جذابیت خاصی ایجاد می کند.

ست کردن با رنگ لباس:

این رنگ برجسته و جذاب لباس های جذاب نیز می خواهد. سرمه ای،سبز تیره و گاهی قرمز از رنگ های جذاب برای ست کردن با رژلب زرشکی است.

 

برای برجسته نشان دادن رنگ زرشکی روی لب ها ابتدا دور لب خود را با مدادی هم رنگ رژ خود دورگیری کنید و پس از آن رژلب زرشکی خود را استفاده کنید.دقت داشته باشید رنگ مداد و رژ شما متفاوت نباشد و حالت خط لب جداگانه پیدا نکند.

34.548_product-300x300

برق لب و رژ لب زرشکی:

استفاده از برق لب بر روی رژ زرشکی به اندکی دقت نیاز و تامل نیاز دارد! زیرا ممکن است ماتی رنگ رژ لب شما را کثیف و نامرتب نشان دهد اما اگر همیشه طرفدار برق لب و رژهای براق هستید بهتر است بخش های میانی لب را برق لب بزنید و از آغشته کردن زیاد دور لب خودداری کنید.

img-thing

 

برس رژ لب:

برای رنگ های تیره ای مانند زرشکی از برس رژلب استفاده کنید زیرا زرشکی رنگی است که در عین زیبایی اگر با دقت استفاده نشود جلوه ی لب ها را خراب کرده و کثیف و نا مرتب به نظر می رسد.

fc6c0e414e6b1b1d4ab0599cf060f200ba1cc591

در آخر اینکه خرید رنگ های زرشکی به تامل بیشتری نیاز دارد! برای اینکه بدانید کدام تناژ از رنگ زرشکی به پوست شما می آید حتما قبل از خرید آن را امتحان کنید و به انتخاب چشمی اکتفا نکنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در زیبایی و سلامت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

راهنما خرید از فروشگاه های جین وست

کجا بخریم؟ ( راهنما خرید ) بانی مد بهترین راهنما در این ویدئو به همراه آیدا نادری و همسرش …