تی شرت مناسب استایل شما را زیباتر می کند.

14 ثانیه خوانده شده
t-shirt-size-chart

خرید تی شرت مناسب استایل شما را زیباتر می کند و بر عکس آن اگر تی شرت انتخابی شما متناسب با فرم بدنتان نباشد، هر چقدر هم زیبا و خوش رنگ باشد نمای جذابی نخواهد داشت. تی شرت ها یکی از متداولترین پوشش های مردانه هستند و تنوع در طرح ها و رنگ های آنها در دنیای مد و فشن باعث شده است تا روز به روز به تعداد طرفداران این نوع پوشاک افزوده شود. اما صرف خریدن تی شرت های زیاد و تنوع طرح ها و مدل های آن دلیل داشتن استایلی متناسب نیست،برای اینکه بدانید چگونه تی شرت ها را متناسب با فرم بدن خود انتخاب کنید چند نکته ی ساده و کارآمد را هیچ گاه فراموش نکنید:

عرض شانه های تی شرت:

درز های تی شرت باید کاملا روی سرشانه قرار بگیرد. اگر درزهای دوخته شده ی تی شرت از سرشانه شما پایین تر باشد به این معنی است که لباس مورد نظر برای شما گشاد است و در صورتی که درزهای آن بالاتر از سرشانه باشد تی شرت انتخابی شما برایتان کوچک است.

تی-شرت-مردانه-ساموئل-اند-کوین

 

آستین های تی شرت:

سر آستین یک تی شرت مناسب باید به خوبی دور بازو را بگیرد و تا روی آرنج شما نرسیده باشد، آستینی که روی آرنج شما برسد استایل تان را شلخته و بزرگ تر از آن چیزی که هستید نشان می دهد. اگر بازوهای بزرگی دارید آستین خود را کمی کوتاه تر انتخاب کنید تا به راحتی روی آن قرار بگیرد.

تی-شرت-مردانه-جین-وست

بلندی تی شرت:

بلندی تی شرت شما باید به اندازه ای باشد که بتوانید آن را در شلوار خود قرار دهید اما نه آنقدر بلند که تا پایین کمر شما برسد. مطمئن باشید که بلندی آن تا استخوان لگن شما رسیده و کمر شلوار شما را پوشش دهد.

تی-شرت-مردانه-جین-وست (1)

گشادی یا تنگی تی شرت:

تی شرت مناسب منحنی(شکم) بدن تان را به خوبی پوشش می دهد. تی شرت اگر گشاد باشد شکل و فرم بدن تان اصلا مشخص نخواهد شد و اگر زیاد تنگ باشد هم تمام جزییات شکم شما را کاملا به نمایش خواهد گذاشت که خوشایند نخواهد بود. برش مخروطی شکل تی شرت گزینه مناسبی است.

تی-شرت-یقه-گرد-مردانه-جین-وست

 

یقه تی شرت:

یقه و پوشش دور گردن تی شرت مناسب برای شما باید به گونه ای باشد که هنگامی که بازوهای خود را بالا می برید فاصله ی زیادی بین گردن و یقه ی شما ایجاد نشود. همچنین نباید به اندازه ای تنگ باشد که مانع حرکت آزاد شما شود.

تی-شرت-مردانه-جین-وست (2)

یک تی شرت مناسب هرگز فعالیت و حرکت شما را محدود نمی کند. تی شرت های چسبان را برای فعالیت های ورزشی خود انتخاب کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در راهنمای خرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

راهنما خرید از فروشگاه های جین وست

کجا بخریم؟ ( راهنما خرید ) بانی مد بهترین راهنما در این ویدئو به همراه آیدا نادری و همسرش …