۵ نکته برای نگهداری بهتر از پیراهن های مردانه

12 ثانیه خوانده شده
white-shirt

پیراهن های مردانه به دلیل داشتن دکمه، یقه ها و سرآستین های مستحکم تر و … به مراقبت و دقت بیشتری نسبت به تی شرت ها نیاز دارند. ممکن است پیراهن زیبایی را که خیلی دوست دارید و با قیمت بالایی نیز خریده اید بعد از یکی دوبار شست وشو به راحتی خراب کنید، تنها به این دلیل که چند نکته ساده را رعایت نکرده اید. نکات زیر برای حفظ پیراهن های مردانه به شما کمک می کند:

آماده سازی پیراهن های مردانه:

قبل از شستن پیراهن مردانه همه ی دکمه ها حتی دکمه های سر آستین را باز کرده و در صورت داشتن جیب از خالی بودن آن مطمئن شوید.

پیراهن مردانه 18_at_30329_pm.png__1170x0_q85_subsampling-2_upscale

لکه گیری مقدماتی :

برای هر لکه ای اعم از غذایی، جوهر یا عرق بر روی پیراهن های مردانه شما می توانید قبل از شست وشوی اصلی آن ها را لکه گیری کنید تا روند شست وشوی راحت تری داشته و لباس شما تمیز تر شود، برای این کار اجازه دهید پارچه شما ۲۰ دقیقه قبل از شست وشو در مایع شوینده خیس بخورد.

پیراهن های مردانه

شستن پیراهن های مردانه:

پیراهن را در آب سرد بشویید و از دور ملایم ماشین لباسشویی استفاده کنید. اما اگر لکه های روی لباس از نوع روغنی هستند،آب گرم می تواند کمک کننده باشد. فقط مواظب باشید شست وشو با آب گرم را به طور مرتب انجام ندهید زیرا باعث آسیب دیدن رنگ لباس ها می شود.

پیراهن های مردانه در فروشگاه اینترنتی بانی مد-768x423

خشک کردن پیراهن های مردانه:

پیراهن مردانه را روی یک رخت آویز پلاستیکی آویزان کنید و دو دکمه ی بالای آن را ببندید تا پیراهن شکل و فرم خود را از دست ندهد. اگر می خواهید پیراهن شما سریع تر برای اتو زدن آماده شود می توانید آن را به مدت ۶ تا ۸ دقیقه در وضعیت خشک کن ثابت ماشین لباسشویی قرار دهید.

نگهداری پیراهن مردانه width=

اتوکشی پیراهن های مردانه:

برچسب راهنمایپیراهن های مردانه را قبل از اتو زدن بخوانید تا بدانید الیاف تشکیل دهنده ی پیراهن شما چیست و درجه ی مناسب با الیاف آن را انتخاب کنید. لباس های ساخته شده از نخ پنبه تحمل حرارت بالاتری نسبت به الیاف مصنوعی مانند پلی استر دارند. الیاف مصنوعی را با درجه پایین تر اتوکشی کنید.

اتوکشی پیراهن مردانه18_at_30335_pm.png__1170x0_q85_subsampling-2_upscale

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در اینفوگرافیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

راهنما خرید از فروشگاه های جین وست

کجا بخریم؟ ( راهنما خرید ) بانی مد بهترین راهنما در این ویدئو به همراه آیدا نادری و همسرش …