خانه اینفوگرافیک ۵ نکته برای نگهداری بهتر از پیراهن های مردانه

۵ نکته برای نگهداری بهتر از پیراهن های مردانه

0 ثانیه خوانده شده
0
0
658
white-shirt

پیراهن های مردانه به دلیل داشتن دکمه ،یقه ها و سرآستین های مستحکم تر و …به مراقبت و دقت بیشتری نسبت به تی شرت ها نیاز دارند.ممکن است پیراهن زیبایی را که خیلی دوست دارید و با قیمت بالایی نیز خریده اید بعد از یکی دوبار شست وشو به راحتی خراب کنید،تنها به این دلیل که چند نکته ساده را رعایت نکرده اید.

آماده سازی:قبل از شستن همه ی دکمه ها حتی دکمه های سر آستین را باز کرده و در صورت داشتن جیب از خالی بودن آن مطمئن شوید.

screen_shot_2016-10-18_at_30329_pm.png__1170x0_q85_subsampling-2_upscale

لکه گیری مقدماتی : برای هر لکه ای اعم از غذایی، جوهر یا عرق شما می توانید قبل از شست وشوی اصلی آن ها را لکه گیری کنید تا روند شست وشوی راحت تری داشته و لباس شما تمیز تر شود، برای این کار اجازه دهید پارچه شما ۲۰ دقیقه قبل از شست وشو در مایع شوینده خیس بخورد.

084

شستن:پیراهن را در آب سرد بشویید و از دور ملایم ماشین لباسشویی استفاده کنید.اما اگر لکه های روی لباس از نوع روغنی هستند،آب گرم می تواند کمک کننده باشد.فقط مواظب باشید شست وشو با آب گرم را به طور مرتب انجام ندهید زیرا باعث آسیب دیدن رنگ لباس ها می شود.

Cold-As-Ice-Cold-Water-Washing-Laundry-768x423

خشک کردن:پیراهن را روی یک رخت آویز پلاستیکی آویزان کنید و دو دکمه ی بالای آن را ببندید تا پیراهن شکل و فرم خود را از دست ندهد.اگر می خواهید پیراهن شما سریع تر برای اتو زدن آماده شود می توانید آن را به مدت ۶ تا ۸ دقیقه در وضعیت خشک کن ثابت ماشین لباسشویی قرار دهید.

2017-mar-blog-how-to-care-for-your-shirts-0

اتوکشی :برچسب راهنمای لباس را قبل از اتو زدن بخوانید تا بدانید الیاف تشکیل دهنده ی پیراهن شما چیست و درجه ی مناسب با الیاف آن را انتخاب کنید.لباس های ساخته شده از نخ پنبه تحمل حرارت بالاتری نسبت به الیاف مصنوعی مانند پلی استر دارند.الیاف مصنوعی را با درجه پایین تر اتوکشی کنید.

screen_shot_2016-10-18_at_30335_pm.png__1170x0_q85_subsampling-2_upscale

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در اینفوگرافیک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

استایل های جذاب با عینک آفتابی زرد!

عینک آفتابی یکی از ضروریات روزمره در فعالیت های خارج از منزل است که در کنار نقش مهمی که در…