چند ترفند ساده برای پاک کردن رنگ مو از روی پوست

12 ثانیه خوانده شده
landscape-1449692084-diy-home-hair-dye

رنگ کردن مو یکی از کارهای مورد علاقه خانم ها و حتی آقایان است که نقش مهمی در زیبایی چهره دارد. اما یکی از مشکلاتی که هنگام رنگ کردن مو اتفاق می افتد، رنگ گرفتن پوست سر و یا صورت است که اصلا جلوه ی زیبایی ندارد و به راحتی زیبایی صورت را دستخوش تغییر می کند، اما این مشکل سبب نمی شود که از کار زیبایی مثل رنگ کردن مو دست بکشید. چندروش پاک کردن رنگ مو از پوست:

کرم ها و مرطوب کننده ها:

مرطوب کننده ها در هر خانه ای به راحتی پیدا می شوند، مقداری نرم کننده را روی بخش های رنگ شده ی پوست بگذارید، مدتی صبر کنید و بعد با یک دستمال نرم آن را پاک کنید.این گزینه را می توان راحت ترین روش پاک کردن رنگ مو از پوست نامید.

روغن زیتون:

کمی پنبه را به روغن زیتون آغشته کنید و به وسیله آن به آرامی رنگ را از روی پوست خود بردارید و با دستمال تمیز دیگری جای آن را از چربی روغن پاک کنید.

آب گرم:

دستمال یا پنبه را به آب گرم آغشته کنید و رنگ را به وسیله ی آن از روی پوست پاک کنید. این روش نیاز به سرعت عمل دارد زیرا اگر رنگ مدت بیشتری روی پوست شما بماند آب گرم اثر چندانی نخواهد داشت.

پاک کردن رنگ مو با آب

اکسیدان:

مقداری از دستمال و یا پنبه خود را به اکسیدان آغشته کرده و برای چند لحظه روی محل مورد نظر بمالید، پس از پاک شدن محل را با آب تمیز کنید.

hair-dye-kit

خمیر دندان:

یکی از روش پاک کردن رنگ مو از پوست که متفاوت تر از بقیه گزینه هاست، استفاده از خمیر دندان است که لازم است آن را روی محل رنگ گرفته بمالید و پس از مدت کوتاهی پاک کنید.

aid2975157-v4-728px-Remove-Hair-Dye-from-Skin-Step-12

اسپری مو:

شاید کمی عجیب باشد اما اسپری مو به دلیل خاصیت چسبندگی ای که دارد باعث شکسته شدن رنگ مو روی پوست می شود، آن را روی قسمت رنگ گرفته اسپری کنید و بعد از مدت کوتاهی آن را با دستمال و آب پاک کنید.

خاکستر سیگار:

شاید عجیب ترین روش همین استفاده از خاکستر سیگار باشد! پنبه و یا دستمال را به آن آغشته کنید و روی محل رنگ گرفته بکشید تا اثر رنگ محو شود.

89674684

استفاده از خود رنگ مو:

کاربرد این روش برای زمانی است که رنگ مو روی پوست شما خشک شده است. می توانید در حمام مقداری از رنگ مو را روی رنگ خشک شده قرار دهید و ببینید که رنگ جدید رنگ خشک شده را در خود حل کرده و به خوبی با آب و شامپو شسته می شود.

Hair-Dye-Brush

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در زیبایی و سلامت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

راهنما خرید از فروشگاه های جین وست

کجا بخریم؟ ( راهنما خرید ) بانی مد بهترین راهنما در این ویدئو به همراه آیدا نادری و همسرش …