خانه زیبایی و سلامت چند ترفند ساده برای پاک کردن رنگ مو از روی پوست

چند ترفند ساده برای پاک کردن رنگ مو از روی پوست

4 ثانیه خوانده شده
0
0
562
landscape-1449692084-diy-home-hair-dye

رنگ کردن مو یکی از کارهای مورد علاقه خانم ها و حتی آقایان است که نقش مهمی در زیبایی چهره دارد.اما یکی از مشکلاتی که هنگام رنگ کردن مو اتفاق می افتد، رنگ گرفتن پوست سر و یا صورت است که اصلا جلوه ی زیبایی ندارد و به راحتی زیبایی صورت را دستخوش تغییر می کند،اما این مشکل سبب نمی شود که از کار زیبایی مثل رنگ کردن مو دست بکشید.چند راه ساده وجود دارد که به راحتی می توان از طریق آن ها بخش های رنگ گرفته ی پوست را پاک کرد.

-کرم ها و مرطوب کننده ها: مرطوب کننده ها در هر خانه ای به راحتی پیدا می شوند،مقداری نرم کننده را روی بخش های رنگ شده ی پوست بگذارید،مدتی صبر کنید و بعد با یک دستمال نرم آن را پاک کنید.

-روغن زیتون: کمی پنبه را به روغن زیتون آغشته کنید و به وسیله آن به آرامی رنگ را از روی پوست خود بردارد و با دستمال تمیز دیگری جای آن را از چربی روغن پاک کنید.

-آب گرم: دستمال یا پنبه را به آب گرم آغشته کنید و رنگ را به وسیله ی آن از روی پوست پاک کنید.این روش نیاز به سرعت عمل دارد زیرا اگر رنگ مدت بیشتری روی پوست شما بماند آب گرم اثر چندانی نخواهد داشت.

eliminarpelo-trapohumedo

-اکسیدان: مقداری از دستمال و یا پنبه خود را به اکسیدان آغشته کرده و برای چند لحظه روی محل مورد نظر بمالید،پس از پاک شدن محل را با آب تمیز کنید.

hair-dye-kit

 

-خمیر دندان: یکی از راه های متفاوت برای پاک کردن رنگ مو استفاده از خمیر دندان است که لازم است آن را روی محل رنگ گرفته بمالید و پس از مدت کوتاهی پاک کنید.

aid2975157-v4-728px-Remove-Hair-Dye-from-Skin-Step-12

-اسپری مو: شاید کمی عجیب باشد اما اسپری مو به دلیل خاصیت چسبندگی ای که دارد باعث شکسته شدن رنگ مو روی پوست می شود،بعد از مدت کوتاهی می تواند آن را با دستمال و آب پاک کنید.

خاکستر سیگار: شاید عجیب ترین روش همین استفاده از خاکستر سیگار باشد! پنبه و یا دستمال را به آن آغشته کنید و روی محل رنگ گرفته بکشید تا اثر ان محو شود.

89674684

استفاده از خود رنگ مو: کاربرد این روش برای زمانی است که رنگ مو روی پوست شما خشک شده است.می توانید در حمام مقداری از رنگ مو را روی رنگ خشک شده قرار دهید و ببینید که رنگ جدید رنگ خشک شده را در خود حل کرده و به خوبی با آب و شامپو شسته می شود.

Hair-Dye-Brush

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در زیبایی و سلامت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

استایل های جذاب با عینک آفتابی زرد!

عینک آفتابی یکی از ضروریات روزمره در فعالیت های خارج از منزل است که در کنار نقش مهمی که در…