مدل صورت و ارتباط آن با شخصیت شما

0 ثانیه خوانده شده

شکل و مدل صورت شما می تواند بازتاب کننده شخصیت شما باشد. این علم قیافه شناسی physiognomy است که ویژگی و ابعاد صورت شما را در نظر می گیرد. بهترین راه برای یادگیری چهره خوانی این است که ابتدا بتوانیم مدل های مختلف صورت را شناسایی کنیم آنگاه بتوانیم آن ویژگی هارا به صفات شخصیتی مربوط کنیم.

صورت گرد: این افراد صورت های پر، لپ و گونه ی گوشتی دارند. این مدل صورت به مدل آب شهرت دارد.این افراد به سمت منطعف بودن و سازگاری تمایل دارند. آنها انگیزه ی زیادی برای پول و قدرت دارند اما غالبا به عنوان افراد دلسوزی شناخته می شوند. آنها یک هنرمند، خلاق و فردی با ایده های جذاب هستند. برای آنها زندگی یک بازی سرگرم کننده واقعی است که دوست دارند آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. آنها به افرادی حساس و دلسوز شناخته شده اند. برای به دنبال دوستانی طولانی مدت با روابط پایدار هستید این دسته از افراد مناسب هستند.

مدل صورت و ارتباط آن با شخصیت

صورت بیضی: صورت های کشیده ای که این مدل به مدل چوب شهرت دارد. این افراد ممکن است هیکل عضلانی یا ورزشی داشته باشند. آنها کمی تمایل به تنهایی دارند و ترجیح می دهند کسب و کار خودشان را داشته باشند. آنها جاه طلب هستند و به دنبال موفقیت می دوند. این افراد انسان های اهل عمل هستند و گاهی دچار پرکاری های بی مورد می شوند. ممکن است این افراد گاهی دچار خودشیفتگی شوند و در روابط خود دچار مشکل شوند.

مدل صورت و ارتباط آن با شخصیت

صورت مثلثی: این مدل به مدل آتش شهرت دارند. در مدل مثلثی عرض پیشانی کمترو بخش پایینی صورت و چانه ی گسترده تر دارند. این افراد اکثرا آتشین مزاج هستد و می توانند قوی و با شجاعت زیادی باشند. خلاقیت بخش دیگری از این گونه افراد است. آنها شنونده های خوبی هستند و اعتماد افراد را به خوبی جلب می کنند. در ظاهر سرد و دور بنظر می رسند در صورتی که واقعا این گونه نیست.

MTIxNDI3Mjk2MjQzMTIzNzI1

صورت مثلث وارونه: این افراد پیشانی عریض تر دارند و بخش پایینی صورت و چانه باریک و برجسته است. افراد با این مدل صورت سریع فکر می کنند، حافظه ی خوبی دارند و تحلیل گران خوبی هستند. گاهی مبهم بنظر می رسند و عاشق استقلال هستند. صداقت و تعهد برای آنها بسیار با ارزش است.

مدل صورت و ارتباط آن با شخصیت

صورت مربعی: این چهره ها را مدل فلز می گویند. ویژگی های متقارن دارند و در نگاه اول چهره سخت بنظر می رسد. این افراد ذهن هایی هوشمند دارند. چهره ی فلزی آنها نشان رقابتی، اراده قوی ، مادی ، قدرت، قبات و استحکام و روح مبارزه طلب است. این افراد تمایل به تعادل دارند. هم چنین ماهیت تهاجمی و تسلط ویژگی دیگر این افراد است. به موفقیت های حرفه ای خود بسیار توجه دارند و به خوبی در این زمینه عزم خود را جزم می کنند. دارای مهارت های رهبری و تصمیم گیری هستند.

مدل صورت و ارتباط آن با شخصیت

صورت مستطیلی: مشابه صورت های مربعی هستند اما طول صورتشان کمی بلندتر است. این افراد کوشا و فعال هستند. بسیار درونگرا و دارای کنترل درونی اند. تمایل به تهاجم و تسلط نیز در آنها وجود دارد اما به نسبت کمتری است. در سیاست، کسب و کار و ورزش همیشه توازن را حفظ می کنند و گاهی جاه طلب و متعاقبا افسرده می شوند.

مدل صورت و ارتباط آن با شخصیت

صورت قلبی: پیشانی گسترده که امتداد خط مو تا پیشانی ادامه دارد و استخوان های گونه برجسته، لب ها نسبتا باریک و چانه باریک و برجسته است. این افراد قدرت ذهنی بالایی دارند. جاه طلب و در عین حال واقع بین هستند گاهی دمدمی و خجالتی نیز می شوند. معمولا فلز به شخصیت آنها نزدیک تر است.

مدل صورت و ارتباط آن با شخصیت

صورت های الماسی: استخوان های گونه برجسته، چانه و پیشانی در یک خط و اغلب بینی و لب های باریک و متناسب دارند. الماس شکل ها شخیت های معتبر و قوی، با اعتماد بنفس و جذابند. صورت بسیاری از خواننده های مطرح الماسی بوده است. این افراد غیرقابل پیش بینی و کمال گرا هستند. بسیار حساسند و اغلب از طریق بداخلاقی نشان میدهند. آنها ترکیبی از آتش و فلزند.

مدل صورت و ارتباط آن با شخصیت

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در سبک زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه مانند تیلور سوئیفت taylor swift آرایش کنیم؟

تیلور سوئیفت taylor swift تیلور سوئیفت taylor swift یکی از چهره های زیبا و دوست داشتنی دنی…