مردان: شلوار جین چه رنگی بپوشم؟

0 ثانیه خوانده شده
شلوار جین مردانه

شلوار جین چیزی است که هر مردی در کمد لباس های خود دارد اگر هوشمندانه خرید خود را انجام داده باشد تا سال ها می تواند آن را مورد استفاده قرار دهد. بدون توجه به بودجه و شکل اندام شما می تواند با جستجوی خوب به شلوارجین دلخواه خود برسید. در این مطلب نکاتی که شما به آن نیاز پیدا خواهید کرد را بیان می کنیم.

از چه رنگ شلوار جین باید استفاده کنید؟

زمانی که نوبت به انتخاب رنگ می رسد به رنگ های کلاسیک اکتفا کنید زیرا رنگ های کلاسیک را می توانید در هر فصل بپوشید. آبی، سیاه، خاکستری و … احتمالا امن ترین انتخاب هاهستند.

شلوار جین آبی

شلوار جین آبی احتمالا اولین رنگ از شلوار جین بوده اند . از آنجایی که آبی یک رنگ عالی زمینه است، شما میتوانید تقریبا تمامی رنگ ها را با آن ها ست کنید اگر از یک پیراهن آکسفورد سفید استفاده کنید کلاسیک ترین استایل را به وجود می آورید. برای این استایل از یک کفش قهوه ای یا عسلی استفاده کنید و به همین سادگی یک ست شیک بسازید.

شلوار جین مردانه

شلوار جین خاکستری

جین خاکستری یک تفسیر مدرن از کارگرانی که از جین آبی استفاده می کردند است. این شلوار جین در دهه ۸۰ و ۹۰ روی روند مد قرار گرفت. پیراهن آبی روشن با شلوار جین خاکستری بسیار خوب می شود. برای اینکه رنگ گرمی به این ترکیب اضافه کنید از کفش با رنگ های گرم استفاده کنید کی توانید قهوه ای، عسلی، زرشکی و … را برگزینید.

شلوار جین مردانه

شلوار جین مشکی

در بین رنگ های جین شلوارجین مشکی کمتر کژوال است. یک جایگزین برای کسانی که علاقه مند به شلوارجین هستند اما رنگ های روشن تر را نمی پسندند. هیچ استایلی زیباتر از این نخواهد شد که یک تی شرت ساده سفید، یک شلوار جین مشکی و یک کتونی سفید مشکی را انتخاب کنید. در عین سادگی فوق العاده شیک است.

شلوار جین مردانه

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده Banimode
بارگذاری بیشتر در راهنمای خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه مانند تیلور سوئیفت taylor swift آرایش کنیم؟

تیلور سوئیفت taylor swift تیلور سوئیفت taylor swift یکی از چهره های زیبا و دوست داشتنی دنی…